درباره نگین سرویس رسام

نیروهای حرفه ای نظافت منزل -شرکت نگین سرویس رسام

شرکت نظافتی نگین سرویس رسام به شماره ثبت 40250 از سال 1389 در زمینه ارائه خدمات نظافت منزل ، نظافت ادارات ، سم پاشی ، مبل شویی و .. تاسیس گردید.

از طریق سایت نگین سرویس رسام شما به سرعت به نزدیکترین متخصص خدمات مورد نظر خود دسترسی پیدا کرده و از میان انبوه گزینه ها به آسانی نزدیکترین و بهترین گزینه را انتخاب کنید.

با توجه به استانداردهای A+ برای ارائه خدمات در نگین سرویس رسام شما می توانید از میان انبوه گزینه ها به صرفه ترین پیشنهاد را با توجه به امتیازات اخذ شده از سمت مشتریان قبلی انتخاب نمایید.

تمامی متخصصان خدماتی ما تمامی دوره های آموزشی در زمینه کاری خود را گذرانده و به دقت انتخاب شده اند تا بتوانیم تمیزی و آرامش را برای شما به ارمغان بیاوریم.

سفارش خدمات نظافتی

نظافت منزل ، نظافت راه پله و مشاعات ،نظافت شرکت ها و ادارات، مبل شویی، سم پاشی

منتظر تماس شما هستیم…

چرا رسام پاک را انتخاب کنیم؟

شرکت نظافتی رسام پاک دارای 10 سال سابقه در زمینه های مختلف نظافت میباشد که این شرکت دارای نیروهای حرفه ای و تخصصی است ، در زمینه های مختلف نظافتی آموزش دیده اندو همچنین از زیر و بم  آن آگاهی دارند.

تضمین نظافت دقیق
ما در زمینه ی نظافت منزل ، ادارات ، راه پله و .. به صورت دقیق نظافت را انجام می دهیم  و کارمان را تضمین شده انجام می دهیم.
نیروهای حرفه ای و با تجربه
شرکت نظافتی رسام پاک دارای نیروهای متخصص و آموزش دیده است که می تواند خدمات نظافت را به طور دقیق و کامل انجام دهد.
استفاده از کارگران سالم و قابل اعتماد
افرادی که ما برای نظافت به خدمت شما عزیزان ارسال میکنیم کاملا با اعتماد و با تخصص هستند که کار شما را با دقت انجام دهند.

شرکت نظافتی رسام پاک ، پاکیزگی را به شما هدیه می دهد !